Nový Znížená cena! RENOLAST Asfaltohliníková farba strieborná 16kg

RENOLAST Asfaltohliníková farba strieborná 16kg

2085

New product

Renolast je asfaltohliníková náterová hmota. Renolast je náterová látka na báze asfaltového laku v organickom rozpúšťadle s prídavkom hliníkového pigmentu.

Viac detailov

13 Položky

60,20 € s DPH

-10%

66,89 € s DPH

Renolast je asfaltohliníková náterová hmota. Renolast je náterová látka na báze asfaltového laku v organickom rozpúšťadle s prídavkom hliníkového pigmentu. Renolastsa vyrába sa len v jednom odtieni - striebristý. Renolast sa používa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitúmenov a plechu, na nátery muriva, betónu, dreva a niektorých plastických látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku výžaduje i odrážanie slnečných lúčov. Tým sa znižuje povrchová teplota natretých plôch, podstrešných a vnútorných priestorov. (efarby.sk) Náterová hmota Renolast nie je vhodná na nátery povrchov prichádzajúcich do styku s potravinami, pitnou a úžitkovou vodou a krmovinami. 

Riedenie:

Výrobok sa dodáva v konzistencii na priame použitie, neriedi sa. Pomôcky možno očistiť riedidlom do syntetických alebo olejovosyntetických NL. 


Nanášanie: Štetcom, kefou, striekaním, valčekom. 

Výdatnosť: 8 až 10 m2/kg . Príklad náterového postupu: nanáša sa na suchý a očistený podklad na bitúmenové podklady možno naniesť priamo, prípadne staršie ošetriť najskôr penetračným lakom, napr.:PENETRAN plechové podklady môžu byť ošetrené základným alebo vrchným náterom.

9 podobných produktov

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: