Znížená cena! Osmo 3074 tvrdý voskový olej farebný grafit 0,75l

Osmo 3074 tvrdý voskový olej farebný grafit 0,75l

761/19

New product

Osmo 3074 tvrdý voskový olej farebný grafit 0,75l

Viac detailov

3 Položky

28,91 € s DPH

-3%

29,80 € s DPH

OSMO tvrdý voskový olej je transparentne farebný polomatný náter na drevo, ktorý v jednom výrobku jedinečným spôsobom spája výhody prírodných olejov a voskov. Povrch s úpravou Tvrdým voskovým olejom Farebným je nenáchylný k zašpineniu, odpudzuje vodu, je odolný proti oderu a príjemný na dotyk.

V porovnaní s bežnými systémami náterov sa použitím náterov obsahujúcich rastlinné látky dosiahne rovnomernejšieho farebného stvárnenia a tiež harmonického vzhľadu náteru. Jednoduché použitie – bez základného náteru a medzibrúsenia – šetrí čas a peniaze. Šetrný k drevu, s otvorenými pórmi, neodpryskáva, nepraská a neodlupuje sa. Odolný voči vínu, kole, káve, ovocnej šťave, mlieku a vode podľa DIN 68861 – 1A – žiadne škvrny od vody. Suchý náter je nezávadný pre ľudí, zvieratá a rastliny (odolný voči slinám a potu podľa DIN 53160, vhodný pre detské hračky podľa EN 71,3).

Oblasť použitia: - drevené a korkové podlahy, rovnako tak povrch nábytku vo vnútorných priestoroch

Počet náterov: 1x

Výdatnosť: 1l stačí pri 1 nátere na cca 30m2

Spracovanie:

Transparentne farebný : Pevným štetcom alebo Osmo valčekom s mikrovláknom naneste jemne v smere vlákien dreve a dôkladne roztrite. Nechajte preschnúť za dobrého vetrania. Pokiaľ je požadovaná silnejšia intenzita farby, postup opakujte( avšak maximálne 2 nátery ). Ľahký efekt farebného morenia: Behom 20 minút po nanesení zotrieť handričkou alebo bielym padom smere vlákien dreva. Nechajte schnúť za dobrého vetrania.

Intenzívne farebný: K tomu doporučujeme Osmo dekoračný vosk.

Dôležité: Na podlahu aplikovať Tvrdý voskový olej Farebný maximálne 1x. Po dôkladnom vyschnutí sa prevedie konečný 1 náter bezfarebným Osmo Tvrdým voskovým olejom. Výsledok úpravy závisí aj od stavu dreva, preto je dôležité previesť skúšobnú aplikáciu.

Doba schnutia: Cca. 24hod ( pri normálnej teplote, 23o C/50% rel. vlhkosť vzduchu ).Pri nízkych teplotách alebo vysokej vlhkosti vzduchu sa predlžuje doba schnutia.

21 podobných produktov