Znížená cena! Osmo 3143 dekoračný vosk koňak 2,5L

Osmo 3143 dekoračný vosk koňak 2,5L

764/19

New product

Osmo 3143 dekoračný vosk koňak 2,5L

Viac detailov

1 Položka

83,06 € s DPH

-1%

83,90 € s DPH

OSMO dekoračný vosk transparentný je vodoodpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. V porovnaní s bežnými povrchovými úpravami vytvára rovnomernejšiu farbu a harmonický vzhľad. Jednoduchá aplikácia bez základovania a medzibrúsenia šetrí čas aj peniaze.

OSMO dekoračný vosk transparentný je hodvábne lesklý náter pre interiér. Ľahkým preleštením sa získa väčší stupeň lesku. Štruktúra dreva a žilkovanie ostáva zdôraznené.

Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa. odpudzuje vodu, nenáchylný k zašpineniu, odolný proti ošľapávaniu. OSMO dekoračný vosk transparentný je odolný voči vínu, pivu, kolovým nápojom, káve, čaji, ovocnej šťave, mlieku a vode; podľa DIN 68861-1A. Suchý povrch je bezpečný pre ľudí, zvieratá a rastliny podľa DIN 53 160. Náter je vhodný pre detské hračky EN 71.3.

Použitie: Ideálny ako ochrana a dekoratívna úprava dreva na stenové obloženie, lišty, nosník, ako aj na dvere. Je vhodný tiež na lepené panely, drevotrieskové dosky a MDF. Ideálny ako farebný základný náter na drevo, na podlahové krytiny, pretieranie tmavých drevených povrchov. Veľmi vhodný na nábytok a detské hračky.

Výdatnosť: cca 24 m2 / l na 1 náter, v závislosti na stave dreva. Hodnota sa vzťahuje na hladký, obrúsený povrch. Iné povrchy môžu viesť k rozdielom vo výdatnosti.

21 podobných produktov

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: