Nový Osmo 420 UV ochranný olej extra polomatný 2,5L

Osmo 420 UV ochranný olej extra polomatný 2,5L

1892

New product

OSMO UV ochranný olej Extra polomatný je náter na drevo do exteriéru s otvorenými pórmi a mimoriadne mnohostrannými možnosťami použitia.

Viac detailov

1 deň

95,80 € s DPH

OSMO UV ochranný olej Extra bezfarebný je polomatný náter na drevo do exteriéru s otvorenými pórmi a mimoriadne mnohostrannými možnosťami použitia. Je vyrobený na báze prírodných olejov. Reguluje vlhkosť a znižuje bobtnanie a zmrašťovanie dreva. Neodpraskáva, nepraská a neodlupuje sa, zachováva farebný odtieň dreva. OSMO UV ochranný olej Extra bezfarebný aplikovaný ako konečný náter na farebné a upravené drevo výrazne predlžuje interval renovácie. Ako samostatný náter vďaka ochrannému UV faktoru 12 zabraňuje šednutiu v porovnaní s drevom ošetreným iným náterom. K oživeniu stačí pretretie (žiadne obrusovanie - žiadny jemný prach). Vhodný je na drevené fasády, prístrešky, obloženie balkónov, záhradný nábytok, okná, okenice a dvere.
 
OSMO UV ochranný olej Extra obsahuje účinné látky k preventívnej ochrane náteru pred napadnutím riasami a hubami.
 
Povrch dreva ošetrený OSMO UV ochranným olejom Extra odpudzuje vodu a nečistoty, vyžaduje len bežnú údržbu. Je mimoriadne výdatný a rýchlo spracovateľný.
 
Použitie:

Drevený povrch musí byť čistý, suchý a nesmie byť pokrytý námrazou (vlhkosť max. 20%). Osmo UV ochranný olej bezfarebný Extra je pripravený na priame použitie, neriedi sa. Pred použitím dobre premiešajte. Drevo bez povrchovej úpravy potrebuje dva nátery, v prípade opravy stačí jeden náter na očistený povrch - bez obrusovania!
 
Aplikácia:
Kvalitným a pevným štetcom (Osmo Plochý štetec) alebo Osmo valčekom z mikrovlákna naneste v tenkej vrstve v smere vlákien dreva na suché, čisté drevo. Nechajte uschnúť a dobre vetrajte. Potom naneste druhý náter. Pri pretieraní už raz tónovaného dreva alebo pri renovácií povrchu obvykle stačí jeden náter, aplikovaný na očistený povrch.
 
Schnutie:
cca 12 hodín (23°C/50°C pri relatívnej vlhkosti vzduchu). Pri nízkych teplotách alebo pri vysokej vlhkosti vzduchu sa predlžuje doba schnutia.
 
Spotreba:
1 liter - cca 24 m2 pri jednom nátere

21 podobných produktov

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: