Nový Drevochráň profi 1:9 hnedý 1l

Drevochráň profi 1:9 hnedý 1l

2332

New product

Profi Drevochraň sanácia a ochrana dreva Interiér/ Exterier

Viac detailov

15 Položky

10,50 € s DPH

Profi Drevochraň sanácia a ochrana dreva Interiér/ Exterier

Vlastnosti:
Dlhodobá preventívna ochrana dreva. Vysoká odolnosť proti vymývaniu z dreva. Bezfarebné prevedenie – nemení vzhľad ošetreného dreva.


Oblasť použitia:
Nosné alebo vystúžové drevené diely, napr. strešné väzby,vzpery, povaly, povalové podlahy, obklady, priečky, vonkajšie podhľady, štítky, záhradné stavby ukotvené do zeme na iných ako drevených pilieroch.


Príprava podkladu:
Povrch dreva musí byť zbavený kôry, lyka, očistený od všetkých nečistôt a starých nánosov. Takisto sa odstrániť časti dreva napadnuté drevokaznými hubami (zhnité drevo).


Návod na použitie:
Drevochráň Profi je nutné pred použitím riadne premiešať. Nanáša sa štetcom, striekaním alebo namáčaním. Pre preventívnu ochranu zdravého dreva výrobok riedi vodou podľa druhu dreva, povrchovej úpravy a technológie jeho ochrany v pomere 1kg prípravku k 9 litrom vody (náter, postrek) alebo 1kg prípravku k 19 litrom vody (namáčanie). Pri aplikícií naterom alebo postrekom na hrubo opracované drevo napr. krovy, postačí jeden nános, na hobľované drevo dva nánosy. Druhý nános nanášame až po zaschnutí prvého.


Výdatnosť
Minimálny nános je 20g prípravku na m2 dreva v interiéri – alebo 30g prípravku na m2. Kilogramom Drevochraň Profi sa ošetrí  50m2.

 

13 podobných produktov

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: