Nový Jeger chalky style farba kriedova 2 vanilla 125ml

Jeger chalky style farba kriedova 2 vanilla 125ml

48/20

New product

Získate jednotnú farbu aj efekt ""vintage"", ktorý sa dokonale hodí k rustikálnemu, provensálskemu alebo škandinávskemu štýlu.

Viac detailov

16 Položky

6,50 € s DPH

„Použitím dekoratívnej farby Jeger Chalky Style môžeme získať jednotnú farbu aj efekt ""vintage"", ktorý sa dokonale hodí k rustikálnemu, provensálskemu alebo škandinávskemu štýlu. Výrobok sa ľahko používa a je vhodný na použitie bez základného náteru, ako aj nutnosti odstraňovania predchádzajúcich farieb.“

Príprava podkladu:

Zdobený povrch ľahko prebrúste a očistite. Kriedovú farbu Jeger Chalky Style je možné nanášať priamo na surové, maľované alebo lakované drevo.

Aplikácia:

Pred použitím farbu dôkladne premiešajte, aby ste dosiahli jednotnú konzistenciu. Nanášajte podľa zrnitosti dreva štetcom alebo malým valčekom. Farbu opatrne rozotrite, aby ste predišli tvorbe hrudiek a škvŕn. Po približne 30 minútach môžete povrch na vybraných miestach zľahka prebrúsiť brúsnym papierom.

Ak chcete dosiahnuť dvojfarebný efekt, po nanesení prvej farby počkajte 2 hodiny, potom naneste druhú farbu. Potom asi po 10 minútach vlhkou špongiou povrch nerovnomerne utrite, čím sa odhalí prvá farba.

Aby ste dosiahli jednotnú farbu, ozdobený povrch natrite a nechajte vyschnúť. Keď je zdobený povrch úplne suchý, naneste jeden z lakov Jeger Chalky alebo Jeger Chalky Wax, ktorý ho dodatočne ochráni.

Spôsob nanášania:  štetec, valec
Riedidlo:  voda
Vlastnosti: Zasychanie (pre bežnú manipuláciu):  2 hod

30 podobných produktov