COLORLAK Ekofix plus E4005 flexibilná lepiaca zmes 25kg

00498

New product

Flexibilná mrazuvzdorná lepiaca zmes

Viac detailov

7,50 € s DPH

Použitie:

Vysoko kvalitná flexibilná mrazuvzdorná lepiaca zmes určená k lepeniu keramických dlaždíc, sklenených obkladov, dlažby, mozaiky a kameňa na sadrokartónové dosky, betón, ľahčený betón a plynosilikáty na drevotrieskové a drevovláknite dosky. Je možné ho použiť k lepeniu dlažby na podlahy s podlahovým vykurovaním.

Nanášanie:

Podklad musí byť vyzretý, suchý, súdržný, zbavený prachu a nečistôt a odizolovaný proti vode. Pred použitím EKOFIXu PLUS na nové a staré omietky je nutné ošetriť penetračným prostriedkom EKOPEN, savé podklady je nutné ošetriť 2x roztokom EKOPEN zriedený v pomere 1:1s vodou. Nanáša sa nerezovým hladitkom alebo stierkou so zubami pri teplote ( vzduch aj podklad) 5 - 25°C. Lepiacu hmotu je možné aplikovať až do sily 5mm s možnosťou vyrovnania nerovného povrchu podkladu.

Riedenie:

Vodou

Odporúčené riedenie:

Suchú zmes zmiešame s vodou v pomere cca 100:25 (množstvom vody sa dá prispôsobiť konzistencia k optimálnemu nanášaniu), dôkladne rozmiešame necháme min 5 min odstať a opäť dôkladne premiešame. Hmota je spracovateľná cca 60 - 90 min.

Spotreba:

2 - 3 kg na m2(pri nerovnom povrchu spotreba vzrastie).

Prednosti:

  • predĺžená doba spracovateľnosti,
  • mrazuvzdorný,
  • vysoká kvalitana podlahové kúrenie,
  • trieda C2TE.

1 podobných produktov