Osmo 3011 tvrdý voskový olej 0,75L

1281

New product

2 Položky

23,77 € s DPH

Primalex PLUS Biely je najpredávanejší a najobľúbenejší produkt značky Primalex v oblasti vnútorných maliarskych náterov. Súčasná receptúra zachováva osvedčené vlastnosti – výbornú kryciu schopnosť a vysokú oteruvzdornosť a zároveň garantuje aj jeho vyššiu belosť (min.86% BaSO4) a hlboko matný konečný vzhľad produktu.

Primalex PLUS, oteruvzdorný vnútorný náter s vysokou belosťou, neuzaviera priechod vodným parám. Primalex PLUS je najpredávanejší a najobľúbenejší produkt značky Primalex v oblasti vnútorných maliarskych náterov. Vylepšená receptúra zachováva osvedčené vlastnosti výrobku a garantuje jeho vyššiu belosť (min. 86% BaSO4) a hlboko matný konečný vzhľad.

Primalex PLUS je vyrobený z ekologicky nezávadných surovín. Náter Primalex PLUS je vhodný pre maľovanie minerálnych povrchov v stredne zaťažovaných interiéroch ako napr. steny a stropy spální, obývacích izieb či chodieb, ale aj kancelárií, škôl alebo iných komerčných objektov.

Výdatnosť: 10 – 14m2/kg v jednej vrstve. Odporúčame aplikáciu v dvoch vrstvách.

Riedenie: 1. vrstva = 1 diel Primalexu Plus Bieleho : 0,75 dielu vody;

                  2. vrstva = 1 diel Primalexu Bieleho : 0,5 dielu vody

Príprava podkladu: Pred samotným maľovaním steny očistíme od prachu a prípadné mastnoty umyjeme mydlovým roztokom. Hrubšie vrstvy starých náterov oškrabeme. Menej pevné vrstvy a nové, alebo oškrabané steny penetrujeme (spevníme) Primalex HĹBKOVOU PENETRÁCIOU, alebo Primalex UNIVERZÁLNOU PENETRÁCIOU podľa návodu na použitie. Zlepšíme tým spevnenie podkladu a finálny výsledok. Primalex PLUS riedime podľa tabuľky a po dôkladnom premiešaní je ho možné ihneď nanášať plyšovým valčekom, maliarskou štetkou alebo striekaním. Pri maľovaní na menej pevné podkladové nátery sa valčekom nevraciame viackrát na jedno miesto, aby sme ich nestrhli. Náter sa aplikuje spravidla dvakrát. Vzhľadom na stekuťujúce účinky prítomnej disperzie odporúčame zriedený Primalex PLUS počas maľovania občas premiešať. Znečistené miesta a maliarske potreby je potrebné umyť pred zaschnutím náteru. Aplikujeme maliarskou štetkou, striekaním, valčekom.

7 podobných produktov