JUB Jupol bio vápenná vnútorná biela farba 5L

1440

New product

Prírodná vnútorná farba.

Viac detailov

1 Položka

17,00 € s DPH

JUPOL Bio vápenná vnútorná farba je vyrobená na základe haseného vápna – prírodnej suroviny, ktorá poskytuje veľkú pórovitosť konečnej vrstvy farby a tým veľkú paropriepustnosť. Používa sa na ochranu pamiatkových objektov ako aj obytných priestorov, najmä na dekoračnú ochranu stenových a stropných povrchov v priestoroch so stále zvýšenou vlhkosťou vzduchu.

Vlastnosti:

  • silný dezinfekčný účinok, prírodný fungicídny a baktericídny účinok;
  • jednoduché nanášanie;
  • veľmi paropriepustná;
  • výnimočne nízky obsah prchavých organických zlúčenín;
  • biela farba.

Spotreba: 180 - 210 ml/m2 na dve vrstvy.

Viac informácií o produkte
Používa sa na dekoračnú ochranu stien a stropov v budovách architektonického dedičstva ako aj v nových obytných a iných budovách, najmä v priestoroch, v ktorých z akéhokoľvek dôvodu existuje pravdepodobnosť vlhnutia stien a stropov vplyvom kondenzácie (kuchyne, pivnice a pod.), ale na takúto ochranu nie je požadované použitie umývateľných farieb, resp. farieb odolných proti mokrému oteru.

Vhodným podkladom sú jemné vápenné a vápennocementové omietky, nie veľmi drsné vápenné a vápennocementové dekoračné omietky a staré vápenné nátery dobre prídržné k podkladu. Farba sa vyznačuje nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín, neobsahuje ťažké kovy; z dôvodu veľkého obsahu haseného vápna má na premaľované povrchy silný dezinfekčný účinok; aj premaľované povrchy, ktoré sú často navlhnuté kondenzátom sú pomerne dlho odolné pred napadnutím najrozšírenejšími druhmi stenových plesní. 

Príprava a aplikácie:
Štetec/ Valček/ Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami/ Náradie umyjeme vodou

Balenie: Vedro 5L, 16L

Značka: JUB

30 podobných produktov

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: